![Öne çıkan görsel](/Storage/mmf/Uploads/1245bbbb6b6a6e436682bba9c0a5a756.jpeg)
Atölye Yürütücülerinin Mimarlık Bölüm Başkanı Prof.Dr. Levent Şentürk ve Ayşenur Telli’nin üstlendiği, Potansiyel Mimarlık İşliği ve Potansiyel Urbanizm İşliğinin bu ortak öğrenci sergisinde fakültemizin akademik ve İdari personeli davetlidir.
Atölye Yürütücülerinin Mimarlık Bölüm Başkanı Prof.Dr. Levent Şentürk ve Ayşenur Telli’nin üstlendiği, Potansiyel Mimarlık İşliği ve Potansiyel Urbanizm İşliğinin bu ortak öğrenci sergisinde fakültemizin akademik ve İdari personeli davetlidir.
Son Güncelleme Tarihi: 23.03.2023