TR | EN
ESOGÜ Ar&Ge TEMATİK ALAN ÇALIŞTAYLARI
11.01.2023

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ArGe kordinatörlüğü, Üniversite içi işbirliklerini güçlendirmek maksadı ile 2023 Bahar döneminde Tematik alan çalıştayları düzenlemeye başlıyor. 

İlk Tematik alan çalıştayı Tematik Alan 1: Yenilikçi Malzeme ve Biyomalzeme Teknolojileri Çalıştayı 17.01.2023 Saat 13.00' da gerçekleştirilecektir. Açılış konuşmasından sonra, Tematik Alan 1'de faaliyet gösteren Araştırma ve Uygulama Merkezleri, Araştırma Laboratuvarları ve Araştırma Gruplarının kısa tanıtım sunumları (5-10 dk) ile çalıştay akışı devam edecektir. 

Tematik Alan 1'de faaliyet gösteren sunum yapmak isteyen Üniversitemizin kıymetli öğretim elemanları ve araştırmacılarını çalıştayda görmek grubu onurlandıracaktır. Çalıştaya katılım sağlamak isteyen  Araştırma ve Uygulama Merkezleri, Araştırma Laboratuvarları ve Araştırma Gruplarının bilgisine sunulur. 

 

Saygılarımla

Prof. Dr. Hilal DEMİR KIVRAK
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

ArGe Koordinatör Yardımcısı / Fen Bilimleri Sorumlusu 

 

Not:

Katılımcıların aşağıdaki linkte verilen formları 12.01.2023 17:00 tarihine kadar arastirma@ogu.edu.tr adresine göndermeleri organizasyonun programını yapmamız açısından önemlidir. 

https://arastirma.ogu.edu.tr/Duyuru/Detay/22/esogu-tematik-arastirma-konulari-calistaylari-icin-basvuru-formu-ve-sablon-sunum-icerigi

Ek Bilgiler: 

*Tematik Alan Çalıştay Serisi Tanıtım Toplantısı Sunumları:

https://arastirma.ogu.edu.tr/Duyuru/Detay/21/23122022-tarihli-esogu-tematik-arastirma-konulari-calistay-serisi-tanitimi-toplanti-sunumu

*ESOGÜ Tematik Alanlar:

https://arastirma.ogu.edu.tr/Sayfa/Index/80/oncelikli-arastirma-alanlari